Haber

Başkan Güler: “Kapımız ve gönlümüz her zaman açık”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu’da yaşayan vatandaşların dilek ve beklentilerini doğrudan Başkan’a ilettiği “Halkın Günü” toplantılarına devam ediyor. Vatandaşla birebir görüşen Önder Güler, sorunların analizi için hemen ilgili birimleri harekete geçiriyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu’ya değer katan çalışmalarını sürdürürken hemşehrilerinin görüş ve önerilerini dinlemeyi de ihmal etmiyor. Periyodik olarak belirlenen günlerde ‘halk bayramı’ düzenleyen Başkan Güler, muhtarları ve vatandaşları tek tek dinleyerek toplantılarda notlar alıyor.

Bu doğrultuda Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda ‘halk günü’ mitingi düzenlendi. Yaklaşık 4 saat süren ve yoğun katılımla gerçekleşen toplantıda Önder Güler, vatandaşlarla baş başa görüştü. Önder Güler, görüşmelerin ardındaki sorunların çözülmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

“Kapımız ve gönlümüz her zaman açık”

Halk Günü mitingiyle ilgili açıklamalarda bulunan Önder Güler, sorunlara çözüm üretmeye devam ettiklerini belirterek, “Ordu hemşerilerimizin ve muhtarlarımızın talep ve önerilerini asker evlerinde dinlemeye ve üretmeye devam ediyoruz. Kapımız ve kalbimiz her zaman açık.” – ORDU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu